Skip to content

Завідувач стоматологічного відділу

МАЧОГАН Володимир Романович

  Стоматологічний відділ Університетської клініки Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського МОЗ України створено у 2016 р. Розташований на базі навчального корпусу по вул. Олени Теліги, 7.
  Робота стоматологічного відділу передбачає: проведення профілактичних оглядів, санаційне лікування карієсу та його ускладнень, лікування захворювань тканин пародонта, слизової оболонки порожнини рота, а також операційні втручання з видалення зубів з подальшим дентальним протезуванням коронками або протезами.
  Стоматологічний відділ оснащений 35 сучасними стоматологічними установками з внутрішньоротовою відеокамерою для кращої демонстрації та моніторингу виконуваних маніпуляцій. Також, у відділі є сучасна діагностична апаратура: рентген­апарат для прицільної рентгенографії, ортопантомограф та новітній стоматологічний мікроскоп.
  З перших днів повномасштабного вторгнення здійснюється надання безкоштовної стоматологічної допомоги військовим, як один із напрямків волонтерської роботи Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.